קטי בלטמן | FEARLESS

"העולם הוא מופלא ומלא באינסוף אפשרויות, ורק הפחדים מטשטשים את כל מה שעוד יכול להיות"
קטי בלטמן

אתם יכולים לדמיין איך החיים שלכם היו נראים אם לא פחדתם?
מה הייתם עושים כבר היום, אם היה לכם את האומץ?
דמיינו רק לרגע אחד, איך זה היה משנה את המציאות שלכם, אם היה לכם בטחון עצמי לעשות כל מה שאי-פעם רציתם?

תנו לי לנחש… החיים שלכם היו מדהימים. אפילו הרבה יותר ממה שהם היום.

אתם יכולים לדמיין איך החיים שלכם היו נראים אם לא פחדתם?
מה הייתם עושים כבר היום, אם היה לכם את האומץ?
דמיינו רק לרגע אחד, איך זה היה משנה את המציאות שלכם, אם היה לכם בטחון עצמי לעשות כל מה שאי-פעם רציתם?

תנו לי לנחש… החיים שלכם היו מדהימים. אפילו הרבה יותר ממה שהם היום.

אני מסרבת להאמין שאנשים מגיעים לעולם הזה בשביל להתקיים ולשרוד, בשביל להעביר עוד יום ועוד יום. אני ממש מסרבת להאמין שאנשים צריכים להתקיים, ועוד יותר מסרבת להאמין שאנשים צריכים לסבול. 

המציאות שלכם, כל מה שיש לכם או אין לכם בחיים, הכל נגזר מהיכולת שלכם להתמודד עם הפחדים שלכם ולקדם את עצמכם לעבר החיים שאתם רוצים, גם ברגעים המפחידים, חסרי הוודאות או הבטחון. תבינו, להתגבר על הפחדים שלכם זה הצעד הראשון והמשמעותי ביותר בדרך לחופש האמיתי שלכם.

חופש אמיתי הוא היכולת שלכם ליצור את החיים שנועדתם לחיות מבלי לאפשר לקולות הרקע ולפחדים להסיט את עיניכם מהמטרה. אין תחושה נוראית יותר מתחושת פספוס, חוסר מימוש וחוסר הגשמה עצמית, תחושה שהחיים תקועים ולא מתקדמים לשום מקום. אני יודעת כי הייתי שם במשך שנים ארוכות בעצמי ואני יודעת שיש דרך אחרת.

יש דרך שבה אתם יכולים ללמוד לנצח את הפחד שלכם ולא לאפשר לו לשלוט בכם. אתם יכולים ליצור כל מציאות שאתם חולמים עליה אם תלמדו להתגבר על הפחדים שלכם, על חוסר הבטחון ועל חוסר הוודאות.

יש לי חדשות מדהימות! גם אומץ וגם בטחון עצמי הם שרירים שאפשר לפתח ולחזק, ואני כאן כדי להראות לכם איך גם אתם יכולים להפוך לאנשים האלה שמסתכלים לפחדים שלהם בעיניים ומשיגים את כל מה שהם רוצים.

אמיץ הוא לא זה שאינו מפחד אלא זה שמצליח לצעוד יד ביד עם הפחד וליצור חיים מופלאים לצד כל הפחדים. אני יודעת שאולי נראה לכם שלאחרים יש יותר בטחון או יותר אומץ מאשר לכם, אבל האמת שכל בני האדם מפחדים כשצריך לצאת מאזור הנוחות.

ובכל זאת יש אנשים שמצליחים להתגבר על הפחד ולקפוץ למים בעוד שאחרים מרגישים תקועים באותו מקום במשך שנים ולא מצליחים לעשות שום דבר אחרת. החדשות הטובות הן שאומץ, ממש כמו שריר, אפשר לפתח ולחזק, גם עבור אנשים שמעולם לא היו אמיצים במיוחד, וגם עבור אנשים ש"איבדו" את האומץ לאורך הדרך בעקבות משברים.

אז בין אם אתם מרגישים שמעולם לא היה לכם אומץ ואתם רוצים לפתח אותו מאפס, ובין אם אתם דווקא מהאנשים האלה שהיה להם הרבה אומץ ו"איבדתם" אותו בעקבות איזשהו משבר בחיים – חשוב לי שתדעו שהכל אפשרי עבורכם. מדובר ברגע אחד שיכול לשנות את כל החיים שלכם, ומאותו רגע אתם הולכים להיות אנשים אחרים לגמרי, אנשים שמסתכלים לפחד בעיניים ומביסים אותו. שינויים לא קורים ברגע אחד, אבל כדי ששינוי יקרה צריך רגע אחד של החלטה.

ברגע אחד של הבנה שאתם לא נמצאים איפה שאתם רוצים להיות וברגע אחד של אמונה שהכל אפשרי עבורכם – כל החיים שלכם יכולים להשתנות לטובה. החיים שלכם יכולים להראות אחרת לחלוטין. למעשה, ממש כמו שאתם רוצים וחולמים.

אז נעים מאוד, אני קטי בלטמן.

מובילה אנשים לחיות חיים מלאי משמעות, הגשמה עצמית והצלחה. עוזרת לכם ליצור את המציאות שאתם חולמים עליה ולהתאהב בחיים שלכם בכל יום מחדש.

”לא יכול להיות שנולדתי למרוץ הזה, לחיות חיים משעממים וחסרי מימוש עצמי, לעבוד בעבודה שלא מספקת אותי, לחיות בשגרה שוחקת וקשה, בזוגיות לא טובה ובקשיים כלכליים נוראיים“. אלו המחשבות העיקריות שעברו לי בראש כל יום במשך תקופה ארוכה מאוד בחיי.

האמנתי בכל ליבי שהמציאות שלי חייבת להראות בדיוק כמו שאני מדמיינת אותה וקיבלתי החלטה שאני הולכת לשנות את החיים שלי מקצה לקצה. התחלתי לקבל החלטות קשות שמאחורי כל אחת מהן הסתתרו הרבה פחדים, חוסר וודאות והרבה ספקות. כשהתחלתי להתמודד עם הפחדים שלי, השינויים התחילו לקרות. מאז ועד היום שיניתי את החיים שלי לחלוטין.

הקמתי אתר בינלאומי מצליח שניהלתי במשך 6 שני, גייסתי 12 מיליון דולר וייסדתי חברה בע”מ שניהלתי במשך 5 שנים.התגרשתי (אחרי עשור של זוגיות רעילה ועם שלושה ילדים קטנים). מצאתי איזון פנימי, שלווה ואושר. ״התמודדתי עם משבר כלכלי שבסופו עשיתי 7 ספרות״.

מצאתי את הייעוד שלי ועזרתי להרבה מאוד אנשים לשנות את החיים שלהם מקצה לקצה. מאז אותה ילדה שלא הבינה למה אנחנו מגיעים לעולם כדי לחיות במרוץ, הפכתי לאישה ששינתה את כל חייה במו ידיה ויצרה את כל מה שרצתה. בשביל שזה יקרה הדבר הכי חשוב שהייתי צריכה לעשות זה להתמודד עם כל הפחדים.

הסדנה מתאימה לכם אם אתם רוצים:

מה נעבור בסדנה?

אתם הולכים לצאת עם אומץ לקפוץ למים ולהגשים את כל מה שרציתם ומוכנים ליצור לעצמכם חיים חדשים ומרגשים. 

תאריך הסדנה: 8/07/2024

שעות הסדנה: 18:00 - 21:00

כתובת: קמפוס הלח''י 31, בני ברק